Μετά από 7 χρόνια αφοσίωσης στην παραγωγή ποιοτικών προϊόντων με φυσικά συστατικά, η Kiss the Earth επιστρέφει στις ρίζες της για να αναδημιουργήσει το πρώτο προϊόν που ποτέ κυκλοφόρησε: το φυστικοβούτυρο. Με την εμπειρία και τη γνώση που έχει συσσωρευτεί όλα αυτά τα χρόνια, η ομάδα της Kiss the Earth αποφάσισε να επαναφέρει αυτό το προϊόν με μερικές σημαντικές βελτιώσεις.
Το νέο φυστικοβούτυρο διαθέτει τα εξής χαρακτηριστικά:
Αυτό το προϊόν συνδυάζει όλα τα συστατικά που θεωρούνται ιδανικά για τη δημιουργία του τέλειου φυστικοβούτυρου, προσφέροντας μια γευστική εμπειρία και ελπίζει ότι θα την αγαπήσετε.
Η Kiss the Earth συνεχίζει να δίνει έμφαση στην ποιότητα και τη φυσικότητα των προϊόντων της, υποστηρίζοντας τις αξίες της υγιεινής διατροφής και της βιωσιμότητας.
Για περισσότερες πληροφορίες, επισκεφτείτε το kisstheearth.gr ή ακολουθήστε στο Instagram @kisstheearthchios.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.