22.6.2018 12:32

Στο τουρνουά Acropolis Kickboxing Championship 2018 η ομάδα Dragonhearts

Εξαιρετικές ήταν οι εμφανίσεις της αγωνιστικής ομάδας  Dragonhearts στο  Acropolis Kickboxing Championship 2018  που πραγματοποιήθηκε την περασμένη εβδομάδα στο  κλειστό γήπεδο Μέτς.

Ο αθλητής  Χάρης Γιαννόπουλος στην παρθενική του εμφάνιση σε ρινγκ μπορεί να έχασε αλλά έδωσε έναν αξιοπρεπή αγώνα με πολύ καλά στοιχεία τεχνικής.

Ο Νεκτάριος Ροδίτης έδωσε τον καλύτερό του αγώνα ως τώρα και κατέκτησε την τρίτη θέση στο τατάμι στα -89 κιλά ενώ ο  Μάρκος Λιτσάκης ανέβηκε στο ρινγκ με μεγάλη δίψα για τη νίκη και όντως ήταν ο μεγάλος νικητής της πολύ δύσκολης κατηγορίας των -70 κιλών.

Ειδήσεις σήμερα. Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.

Τα νέα της Χίου κάθε Παρασκευή στην πόρτα σας. Γίνετε συνδρομητής της εφημερίδας «πολίτης» συμπληρώνοντας την ηλεκτρονική φόρμα εδώ.

Tags: DRAGONHEARTS