Αθλητισμός

30/5/19 13:35

τελ. ενημ.: 30/5/19 19:32

3ο Τουρνουά ποδοσφαίρου Παλαιμάχων Χίου

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

ΧΙΟΥ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – TERRA

 

              

 
   
 

Α' ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΓΚΟΛ

ΥΠΕΡ

ΓΚΟΛ

ΚΑΤΑ

Ν

ΙΣ

Η

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΧΙΟΥ

2

6

10

1

2

0

0

ΣΜΕΡΝΑ - SMERNA

1

3

2

1

1

0

0

ΜΑΧΗΤΕΣ

1

1

1

1

0

1

0

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ

2

1

1

6

0

1

1

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΧΙΟΥ

2

0

2

7

0

0

2

 

Β' ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

ΓΚΟΛ

ΥΠΕΡ

ΓΚΟΛ

ΚΑΤΑ

Ν

ΙΣ

Η

ΟΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ

1

3

4

2

1

0

0

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΧΙΟΥ /ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - TERRA

1

3

2

1

1

0

0

ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ

1

0

1

2

0

0

1

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΛΕΩΝ

1

0

2

4

0

0

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΧΙΟΥ - ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – TERRA

 

3Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΧΙΟΥ 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

 

 

1η  Εβδομάδα

20/5 (19:30)

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΧΙΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΧΙΟΥ

5-1

 

 

 

 

 

 

 

22/5 (19:30)

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ  - ΜΑΧΗΤΕΣ

1-1

 

 

 

 

 

 

2η  Εβδομάδα

27/5 (18:00)

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΧΙΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ

5-0

 

 

27/5 (19:30)

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΧΙΟΥ - SMERNA

1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

29/5 (18:00)

TERRA - ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ

2 -1

 

 

29/5 (19:30)

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΛΕΩΝ - ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ

2-4

 

 

 

 

 

 

3η  Εβδομάδα

3/6 (18:00)

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ - SMERNA

 

 

 

3/6 (19:30)

ΜΑΧΗΤΕΣ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΧΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/6 (18:00)

TERRA - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΛΕΩΝ

 

 

 

5/6 (19:30)

ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ

 

 

 

 

 

4η

 Εβδομάδα

10/6 (18:00)

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΧΙΟΥ - ΜΑΧΗΤΕΣ

 

 

 

10/6 (19:30)

SMERNA - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΧΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12/6 (18:00)

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΛΕΩΝ - ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ

 

 

 

12/6 (19:30)

ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ - TERRA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5η  Εβδομάδα

17/6 (19:30)

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΧΙΟΥ -  ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19/6 (19:30)

ΜΑΧΗΤΕΣ - SMERNA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6η Εβδομάδα

24/6 (18:00)

1ος Α΄ ΟΜΙΛΟΥ -  2ος Β΄ ΟΜΙΛΟΥ

 

 

 

 

 

24/6 (19:30)

1ος Β΄ ΟΜΙΛΟΥ -  2ος Α΄ ΟΜΙΛΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29/6 (19:30)

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

 

 

 

                                       
 

Δείτε επίσης

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση