Στα πλαίσια του έργου «Δημοτική Οδοποιία ΔΕ Καμποχώρων 2023» θα εκτελεστούν εργασίες οδοστρωσίας σε δημοτικές οδούς στις Τ.Κ . Ζυφιά και. Χαλκειούς το Σάββατο 8 Ιουνίου 2024.
Για την ομαλή διεξαγωγή των εργασιών, θα πραγματοποιηθεί ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ των οχημάτων την ανωτέρω ημερομηνία. Η κυκλοφορία θα ρυθμίζεται με ευθύνη της αναδόχου εταιρίας του έργου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.