27.1.2018 20:20

Έσπασε τα δοκάρια!

ΗΤΤΑ ΜΕ 3-4 ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΧ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΔΡΑΪΚΟ

Ήττα και μάλιστα στην έδρα του με σκορ 3-4 υπέστη το απόγευμα του Σαββάτου στο Ιωνικό ο ΝΟΧ, χάνοντας την ευκαιρία να εδραιωθεί στις τρεις πρώτες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα.

Ο Όμιλος μπήκε στο παιχνίδι με στόχο... τα δοκάρια και κατάφερε να σκοράρει στο δεύτερο 8λεπτο, με σουτ του Μιμίδη για να ξαναβγεί αμέσως και πάλι μπροστά ο Υδραϊκός με γκολ του Χαραλαμπίδη. Στην 4η περίοδο ο ΝΟΧ ξεκίνησε με το αβαντάζ 3-2, όμως από τη μία το σουτ του Στελάτου και ένα ακόμη από τον Γραμματικό (είχε ισοφαρίσει ο ΝΟΧ με τον Ρουστάμοφ), έφεραν τη νίκη και μάλλον ανέλπιστη για τον Υδραϊκό.

Ο έντυπος «πολίτης» ταξιδεύει σε όλη την Ελλάδα! Συμπληρώστε την διεύθυνση σας εδώ.

Ειδήσεις σήμερα. Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας και στο Google News. Περιμένουμε τα σχόλια σας στο Facebook Page μας.