Αύριο Πέμπτη στις 13.00 στην αίθουσα της περιφερειακής ενότητας Χίου θα παρουσιάσει το ΚΚΕ το ψηφοδέλτιο του κόμματος στη Χίο και τους υποψήφιους βουλευτές.
Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες σε αυτό μετέχουν: Γ. Ζωφός, Στ. Τσίγγος, Γ. Μιχαλιάδης και Ξένια Παπουρτζή- Ξυλά.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.