Κοινωνία

7/3/19 14:32

τελ. ενημ.: 7/3/19 14:33

Το Σάββατο η βράβευση των περσινών διακριθέντων της Μαθηματικής εταιρείας

Στο Ομήρειο θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 9 Μαρτίου στις 19:00 η βράβευση των μαθητών της Ε΄ και ΣΤ΄  Δημοτικού που συμμετείχαν πέρσι στον διαγωνισμό της Μαθηματικής Εταιρείας.

Οι μαθητές που διακρίθηκαν είναι οι κάτωθι:

1ο Δημοτικό Σχολείο Χίου

Τάξη Ε΄

Ε1

ΓΙΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΟΝΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

Ε2

ΝΤΑΚΑ ΕΥΑ

ΧΑΛΑΖΩΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ

ΣΤ2

ΝΤΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΥΝΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΑ

 

2ο Δημοτικό Σχολείο Χίου

Τάξη Ε΄

Ε1

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΚΟΥΦΟΔΟΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

Ε2

ΜΠΟΥΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤ2

ΝΤΕΝΤΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

3ο Δημοτικό Σχολείο Χίου

Τάξη Ε΄

ΜΠΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΑΝΤΟΣ ΜΕΛΑXΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΠΑΞΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

4ο Δημοτικό Σχολείο Χίου

Τάξη Ε΄

ΠΙΠΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΓΚΑΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ

ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

 

5ο Δημοτικό Σχολείο Χίου

Τάξη Ε΄

Ε1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΟΥΔΟΥΡΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

Ε2

ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΠΑΙΔΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ2

ΝΙΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗ ΦΑΝΗ

 

7ο Δημοτικό Σχολείο Χίου

Τάξη ΣΤ΄

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕΛΙΝΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΛΟΥΜΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

 

8ο Δημοτικό Σχολείο Χίου

Τάξη Ε΄

ΔΕΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΙΑΝΑ

ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΔΑΝΔΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΕΖΕΝΙΑ ΣΟΦΙΑ

 

9ο Δημοτικό Σχολείο Χίου

Τάξη Ε΄

ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΦΑΛΙΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΔΗΜΔΤΡΗΣ

 

Βούρειο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδίων

Τάξη Ε΄

ΔΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                                                                                        

ΝΕΑΜΟΝΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

 

11ο Δημοτικό Σχολείο Χίου

Τάξη Ε΄

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΤΙΟΣ

ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΑΝΝΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΦΡΑΙΜ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΣΤ2

ΛΥΓΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

1ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου

Τάξη Ε΄

ΤΕΛΛΗ ΑΝΝΑ

ΤΣΟΥΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1

ΚΑΡΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΣΙΡΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΤ2

ΛΟΥΠΗ ΝΟΥΡΑΛΝΤΟ

ΣΤΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

2ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου

Τάξη Ε΄

ΖΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΜΗΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

3ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου

Τάξη Ε΄

ΒΛΑΤΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΦΡΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΜΠΑΧΑ ΜΑΡΙΑ

 

Δημοτικό Σχολείο Κάμπου

Τάξη Ε΄

Ε1

ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – ΕΦΡΑΙΜ

Ε2

ΛΟΥΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΦΡΣΓΚΟΜΙΧΑΛΟΥ ΑΝΝΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1

ΑΠΕΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΕΦΡΑΙΜ

ΣΤ2

ΧΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

 

Δημοτικό Σχολείο Καμποχώρων

Τάξη Ε΄

ΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΛΩΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

 

Σχολικό Κέντρο Καρδαμύλων

Τάξη Ε΄

ΠΑΠΑΖΗ ΘΕΚΛΑ

ΤΣΕΛΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΚΛΕΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΦΑΤΣΗ ΕΛΕΝΑ

 

Δημοτικό Σχολείο Αγίου Γεωργίου Συκούση

Τάξη Ε΄

ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΣΤΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

Τάξη ΣΤ΄

ΤΣΙΚΟΛΗ ΦΩΤΟΥΛΑ

 

 

 

 

 

 

Δημοτικό Σχολείο Αγίου Μηνά - Θυμιανών

Τάξη Ε΄

Ε1

ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Ε2

ΚΙΟΣΚΕΡΙΑΝ ΜΑΡΙΑ

ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΣΤ1

ΣΤΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ2

ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

 

Δημοτικό Σχολείο Καλλιμασιάς

Τάξη Ε΄

ΣΑΧΙΝΙ ΜΑΡΙΑ

ΣΥΛΛΑ ΑΓΑΠΗ

Τάξη ΣΤ΄

ΓΙΑΝΝΟΥΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΥΚΝΗ ΠΟΛΥΚΡΙΤΗ – ΙΩΑΝΝΑ

 

Δημοτικό Σχολείο Νενήτων

Τάξη Ε΄

ΔΑΜΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΑΡΔΑ ΠΑΥΛΙΝΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΖΟΥΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΟΥΦΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΨΑΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Δημοτικό Σχολείο Καρυών

Τάξη Ε΄

ΚΑΡΑΠΟΥΡΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΛΕΩΝ ΜΑΡΙΑ

Τάξη ΣΤ΄

ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

Δημοτικό Σχολείο Βολισσού

Τάξη Ε΄

ΜΑΔΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΟΥΛΑΙ ΦΛΑΒΙΑ

 

Δημοτικό Σχολείο Πυργίου

Τάξη Ε΄

Κολόμβος Στέφανος – Ραφαήλ

Τάξη ΣΤ΄

Μακαρίου Δημήτρης

 

Δείτε επίσης