Εκλογές 2012

2/5/12 17:11

τελ. ενημ.: 2/5/12 17:14

Αυτούς ψηφίζουμε την Κυριακή

ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ ΧΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

 
Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)
1. ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΜΙΚΕΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΤΟΜΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3..ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4. ΤΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
 
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)
1 ΚΑΡΜΑΝΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΜΟΥΣΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗ - ΣΟΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4 ΤΖΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 
Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας
1 ΖΩΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2 ΜΙΧΑΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
3 ΠΑΜΠΟΥΡΤΖΗ – ΞΥΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΤΣΙΓΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ(ΛΑ.Ο.Σ)
1 ΑΘΑΝΑΤΟΣ-ΚΑΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΚΑΚΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΥΡΙΖΑ ΕΝΩΤΙΚΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ
(Συνασπισμός της Αριστεράς, των Κινημάτων και της Οικολογίας - Ανανεωτική Κομμουνιστική και Οικολογική Αριστερά - Διεθνιστική Εργατική Αριστερά - Ένωση Δημοκρατικού Κέντρου - Κίνηση Ενεργών Πολιτών - Κίνηση για την Ενότητα Δράσης της Αριστεράς - Κόκκινο - Κομμουνιστική Οργάνωση Ελλάδας - Οικοσοσιαλιστές Ελλάδας - Ομάδα Ριζοσπαστικής Αριστεράς ΡΟΖΑ - Σοσιαλιστική Αριστερά)

1 ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΚΕΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΣΤΑΘΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3 ΤΣΑΡΤΣΑΛΗ-ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΗΛΙΑ
4 ΤΥΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ - ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΙΝΗΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ
1 ΤΗΝΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ συνεχιστών του ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ
1 ΚΑΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΟΜΜΑ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
1 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ
1 ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΙΜΩΝΟΣ
Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας
1 ΒΛΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.
Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας 

1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΖΑΝΝΗΣ του ΜΙΚΕ
2 ΓΑΝΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4 ΦΙΣΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
1 ΠΑΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
Δημοκρατική Συμμαχία ΝΤΟΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
1 ΓΛΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΗΡΥΚΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΦΛΩΡΟΚΑΠΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Δημοκρατική Αριστερά
1 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΖΟΥΜΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΘΕΟΤΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΨΑΡΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
Δράση - Φιλελεύθερη Συμμαχία (Δράση - Φιλελεύθερη Συμμαχία)
1 ΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
δημιουργία, ξανά!
1 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΕΡΝΑΡΔΟΥ
2 ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ του ΙΑΣΩΝΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ
1 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΚΟΥΝΤΟΥΡΟΥΔΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
1 ΚΟΤΣΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΜΠΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΜΠΟΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΧΑΛΑΤΣΗ ΦΙΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
  
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΟΧΙ (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ)
1 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
1 ΑΝΤΩΝΑΡΟΥ – ΡΟΥΣΣΟΥ - (ΣΚΗΝΙΤΟΥ) ΛΕΥΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΗ
3 ΚΩΒΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β΄  Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)
1. ΔΗΜΑΣ ΠΥΡΡΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΟΣ
2. ΓΕΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΤΑΜΑΔΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΤΣΑΥΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΓΚΑΣΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
10. ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΑ
2. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΚΟΝΟΦΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΑΛΗ-ΠΑΠΑΣΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΣΟΥΚΟΥΛΗ-ΒΙΛΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
9. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
10. ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΛΥΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας
1. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
5. ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΓΟΥΡΟΥ– ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΪΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ
9 .ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
10. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ
12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ
(ΛΑ.Ο.Σ.)

1. ΚΥΡΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5 .ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΥΠΑ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7 .ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
10. ΓΕΡΜΑΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΑ του ΡΗΓΑ
11. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΣΥΡΙΖΑ ΕΝΩΤΙΚΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ
(Συνασπισμός της Αριστεράς, των Κινημάτων και της Οικολογίας - Ανανεωτική Κομμουνιστική και Οικολογική Αριστερά - Διεθνιστική Εργατική Αριστερά - Ένωση Δημοκρατικού Κέντρου - Κίνηση Ενεργών Πολιτών - Κίνηση για την Ενότητα Δράσης της Αριστεράς - Κόκκινο - Κομμουνιστική Οργάνωση Ελλάδας - Οικοσοσιαλιστές Ελλάδας - Ομάδα Ριζοσπαστικής Αριστεράς ΡΟΖΑ - Σοσιαλιστική Αριστερά)
1. ΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΑΜΤΣΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΣΒΙΓΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΣΑΚΕΤΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΒΑΪΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  (ΝΤΙΝΑ) του ΘΩΜΑ
12. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  (ΣΤΑΘΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ συνεχιστών του ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ
1. ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΡΟΝΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΖΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
 
Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας
1. ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΟΥΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
6. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΥΡΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΟΣΚΙΝΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.
Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας 

1. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
2. ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΠΑΠΑΔΕΔΕ ΦΛΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
9. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
11. ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
12. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δημοκρατική Συμμαχία ΝΤΟΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
1. ΜΠΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
4. ΠΑΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΥ
5. ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
7. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΟΛΓΑ-ΕΛΠΙΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΚΑΜΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΚΛΕΙΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΛΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΦΑΙΔΩΝΑ
11. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1. ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Δημοκρατική Αριστερά
1. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΛΟΠΙΔΑ
4. ΚΟΤΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΠΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
8. ΓΚΟΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΛΙΒΑΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Δράση - Φιλελεύθερη Συμμαχία (Δράση - Φιλελεύθερη Συμμαχία)
1. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΞΑΦΑ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΗΛΙΑ
4. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΟΥΣΚΟΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΜΠΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
7. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8.ΣΙΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
9. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
δημιουργία, ξανά!
1.ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
3. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΑΤΡΑΟΥΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΜΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8. ΤΕΡΤΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΕΡΙΕΤΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10. ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΜΟΝΑΧΟΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
12. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ
1. ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΑΝΙΗΛ
3. ΡΕΘΥΜΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΙΤΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
6. ΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
7. ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8. ΓΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9. ΚΑΡΚΑΣΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΤΣΗ
10. ΛΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
11. ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
 
ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
1. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΣΑΚΛΑΓΚΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΚΟΤΣΟΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΟΥΜΠΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ του ΜΙΧΑΛΗ
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΛΕΜΠΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΔΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΟΧΙ (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ)
1. ΧΑΤΖΗΠΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΔΑΦΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΔΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ
8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
10. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΦΕΛΕΣΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
1. ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ - ΣΠΕΝΣΕΡ- ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΑ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΣΤΑΝΩΤΑΣ - ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΖΑΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
6. ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΑΣΩΝΑ
7. ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
8. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
9. ΓΙΑΜΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
10. ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
11. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
12. ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ