Αθλητισμός

20/8/16 11:29

τελ. ενημ.: 20/8/16 11:29

Ολυμπιακοί Αγώνες 2016: Ολόκληρο το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ΕΡΤ

Αυτό είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα των κρατικών καναλιών (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2, ΕΡΤ-3) τις ημέρες των Ολυμπιακών Αγώνων. 

Αξίζει να σημειωθεί ότι οι ώρες είναι Ελλάδας και η διαφορά ώρας της Αθήνας με το Ρίο ντε Τζανέιρο είναι +6 ώρες.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 20/8/2016

06:50 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

08:20 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 1ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

10:10 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - 2ος Ημιτελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

12:00 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

15:00 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ – Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)

15:00 (ΕΡΤ-2): ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - Σπρίντ - (Απευθείας μετάδοση)

15:55 (ΕΡΤ-1): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Σύνθετο Ομαδικό - (Απευθείας μετάδοση)

16:20 (ΕΡΤ-2): ΠΑΛΗ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)

17:13 (ΕΡΤ-1): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - 10μ (Α) Ημιτελικοί - (Απευθείας μετάδοση)

17:20 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) – Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

18:50 (ΕΡΤ-1): ΠΟΛΟ (Α) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

19:00 (ΕΡΤ-3): ΒΟΛΕΪ (Γ) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

19:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) – Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

19:30 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Γ) – Μικρός Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

20:20 (ΕΡΤ-1): ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Τελικοί 51kgr (Γ), 56kgr (A), 75kgr (A) - (Απευθείας μετάδοση)

21:00 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ – Ημιτελικοί - (Απευθείας μετάδοση)

21:20 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) – Τελικός (Απευθείας μετάδοση)

21:33 (ΕΡΤ-1): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ – Σύνθετο Ατομικός Τελικός (Απευθείας μετάδοση)

22:30 (ΕΡΤ-3): ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 10μ (Α) – Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

23:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

23:53 (ΕΡΤ-1): ΠΟΛΟ (Α) - Τελικός & Απονομή - (Απευθείας μετάδοση)

00:00 (ΕΡΤ-3): ΠΑΛΗ (Α) 125kgr – Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

01:00 (ΕΡΤ-3): ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

02:00 (ΕΡΤ-3): ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)

02:00 (ΕΡΤ-1): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)

02:00 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Γ) – Τελικός (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

04:15 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

05:05 (ΕΡΤ-1): ΠΟΛΟ (Α) - Μικρός Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

06:20 (ΕΡΤ-1): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - ΠΕΡΙΛΗΨΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 21/8/2016

06:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) – Μικρός Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

08:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΛΟ – Αγώνας Εθνικής Ελλάδας - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

10:00 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Γ) - Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

12:15 (ΕΡΤ-2): ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

14:30 (ΕΡΤ-3): ΠΑΛΗ - Προκριματικά - (Απευθείας μετάδοση)

15:20 (ΕΡΤ-1): ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ (Α)  - (Απευθείας μετάδοση)

15:30 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

17:20 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - Μικρός Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

17:30 (ΕΡΤ-2): ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - (Απευθείας μετάδοση)

19:10 (ΕΡΤ-2): ΒΟΛΕΪ (Α) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

19:35 (ΕΡΤ-3): ΠΑΛΗ – Τελικοί - (Απευθείας μετάδοση)

20:00 (ΕΡΤ-1): ΠΥΓΜΑΧΙΑ - (Απευθείας μετάδοση)

21:30 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - Μικρός Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

21:45 (ΕΡΤ-1): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) - Τελικός - (Απευθείας μετάδοση)

23:00 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) - Τελικός - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

00:30 (ΕΡΤ-2): ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ MOUNTAIN BIKE (Α)  - (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

01:30 (ΕΡΤ-1): ΡΙΟ 2016 – 16 ΗΜΕΡΕΣ (HIGHLIGHTS ΑΓΩΝΩΝ) (Απευθείας μετάδοση)

02:00 (ΕΡΤ-1): ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ - (Απευθείας μετάδοση



Πηγή:iefimerida.gr 

Δείτε επίσης

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση