8.3.2014 19:24

Μόνη πρώτη η Δάφνη

Αγχωτική νίκη για τη Δάφνη, η οποία επικράτησε εκτός έδρας του Λαίλαπα με 4-1 και αποσπάστηκε τρεις βαθμούς από τον Ηρακλή, που παίζει αύριο με τον Κανάρη. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Πελαντή, ο Λαίλαπας ισοφάρισε σε 1-1 (σκορ ημιχρόνου) με τον Πιτσικούλη, αλλά τα γκολ των Τσαφαρά, Πελαντή και Κλήμη στην επανάληψη έδωσαν τη νίκη στη Δάφνη.

Στα άλλα δύο παιχνίδια της ημέρας, η Μικρασιατική με γκολ του Κεπούτο πήρε τη νίκη επί του Ομήρου με 1-0, ενώ ισόπαλο 2-2 έληξε το παιχνίδι της Ελάτας με την Αναγέννηση. Για τους γηπεδούχους σκόραραν οι Φόρσος και Βολάκης, ενώ για την ομάδα του Θολοποταμίου οι Ρεζνίκος και Καρανικόλας.