13.10.2013 1:32

Έχουμε καταντήσει χαζή ομάδα

Μετά το τέλος του αγώνα  Δάφνη - Όμηρος 1 -1 ο προπονητής της Δάφνης Στ.Παπαθεοδώρου μας δήλωσε:

Κλέψαμε μια νίκη από τον Όμηρο που την δικαιούνταν. Είχανε καρδιά , θέληση προσανατολισμό στο παιχνίδι τους. Εμείς λειτουργούμε παραστατικά. Ίσως η πρώτη θέση να μες ζαλίζει , να έχει αέρα. Με αυτές της εμφανίσεις δεν μπορούμε να απαιτήσεις. Παρασυρθήκαμε από τον αντίπαλο και φανήκαμε στα τελευταία 20 λεπτά. Έπρεπε από την αρχή να επιβάλλουμε τον ρυθμό μας. Μακάρι να παίζαμε μπάσκετ να τους αλλάζαμε όλους στο ημίχρονο. Δυστυχώς έχουμε καταντήσει κουτή και χαζή ομάδα.