Αθλητισμός

7/10/13 8:15

τελ. ενημ.: 8/10/13 11:37

13 χρυσά, 11 ασημένια, 14 χάλκικα

ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΧΙΟΥ ΣΤΟΥΣ 26ους ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ

Με 38 μετάλλια εκ των οποίων 13 χρυσά, 11 ασημένια και 14 χάλκικα επισφραγίστηκε η επιτυχημένη συμμετοχή των Χιώτικων Αθλητικών Σωματείων στους 26ους Αιγαιοπελαγίτικους Αγώνες που ολοκληρώθηκαν χθες στο Δημοτικό Στάδιο Χίου.

Στην κατάταξη των Σωματείων ο Παγχιακός έρχεται πρώτος, ακολουθεί ο ΦΟΒ στην 4η Θέση ενώ την 6η θέση καταλαμβάνει ο Έφηβος.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  Α ΄ΗΜΕΡΑΣ
  100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΛΙΤΣΟΛΑΡΙ ΤΖΟΑΝΑ 96 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 13.04
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΚΚΗΣΤΙΣ 95 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13.43
3 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ 97 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.55
4 ΜΑΡΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 85 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 14.09
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 14.21
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 76 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 14.30
7 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 94 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.40
8 ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.63
9 ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 14.76
10 ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ  14.83
11 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΝΑ 95 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 15.48
12 ΜΑΡΚΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 97 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 16.48
         
  100Μ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 95 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣΧΙΟΥ 11.30
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.42
3 MIΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 93 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.61
4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛ. 77 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 11.71
5 ΚΟΛΙΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 11.75
6 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩ/ΝΟΣ 96 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 11.86
7 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 11.89
8 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ 94 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.18
9 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 83 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 12.20
10 ΑΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 95 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.48
11 ΚΟΚΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.53
12 ΨΥΛΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 95 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.58
13 ΟΣΜΑΝ ΤΑΜΠΑΚ 93 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 12.65
14 ΠΑΓΟΥΔΗΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ  97 Α.Σ ΕΦΗΒΟΣ 13.08
15 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛ 86 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13.29
16 ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.31
         
  400Μ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 86 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 51.37
2 ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 82 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 52.60
3 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 83 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 53.40
4 ΓΙΑΟΥΠΛΑΡΙ ΚΛΩΝΤΙΑΝ 94 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.92
5 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 92 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 56.37
6 ΚΟΥΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 97 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 57.00
7 ΚΟΚΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 57.95
         
  800Μ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΧΜΑΪΝΤΟΥΧ ΧΟΥΣΕΙΝ 86 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 2.04.69
2 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 90 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 2.04.95
3 ΣΟΥΤΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ 86 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.05.16
4 ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 95 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2.10.12
5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 2.16.60
6 ΚΑΡΑΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2.23.96
7 ΝΤΕΡΤΟΥΣΑ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 2.36.08
         
  ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ       
1 MIΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 93 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.74
2 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 86 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.70
3 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.65
3 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 89 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 1.65
5 ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 87 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1.65
6 ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.65
7 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 97 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1.55
8 ΔΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 96 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.50
9 ΜΕΣΤΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.35
  ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 98 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ ΑΚΥΡΟΣ
         
  ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 70 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 14.47
2 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 12.82
3 ΠΕΤΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 95 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.07
4 ΞΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 76 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 11.33
5 ΚΥΛΑΔΙΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 69 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.23
6 ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 90 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.14
7 ΓΚΕΡΝΤΑΝΙ ΜΠΑΡΙΑΜ 95 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 10.80
8 ΤΣΑΠΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 89 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 10.19
9 ΤΣΑΓΓΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 83 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 09.71
10 ΤΖΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  91 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 09.43
11 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 77 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 09.25
         
  ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  89 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 64.44
2 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣ 77 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 56.42
3 ΦΑΝΑΡΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 70 ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 48.56
4 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 84 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 46.03
5 ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 96 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 40.50
  ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ 85 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ ΕΓΚ.
         
  400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 1.03.55
2 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 95 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 1.09.01
3 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 89 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 1.09.39
4 ΚΛΑΔΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 97 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 1.11.63
5 ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΓΑΡΩ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 1.11.89
6 ΓΑΛΑΤΟΥΛΑ ΑΝΝΑ 77 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.15.50
7 ΓΟΥΝΑΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 97 ΕΥΔΑΜΟΣ Δ.Τ.
         
  ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 71 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 9.47
2 ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 80 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.09
3 ΠΑΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 86 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 8.18
4 ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔ 89 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 7.79
5 ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 70 ΟΛΥΜΠ. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 7.64
6 ΔΕΛΕΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  91 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 7.39
7 ΣΥΡΡΗ ΑΝΝΑ 90 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 7.10
8 ΨΩΡΡΑ ΑΝΝΑ 90 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6.97
9 ΔΕΜΕΡΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 85 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤ 5.98
10 ΤΖΗΚΑ ΑΡΓΥΡΩ  86 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 5.00
         
  800Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.33.42
2 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 2.35.93
3 ΖΙΣΑΛΟΥΗ ΘΕΜΙΣ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2.36.82
4 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 2.40.14
5 ΓΑΓΛΙΑ ΑΛΕΞΙΑ 97 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 2.46.87
6 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΑΟ ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 2.56.80
7 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ Δ.Τ
         
  ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 34.51
2 ΣΗΦΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 99 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 27.47
3 ΛΕΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 27.45
4 ΚΟΝΤΑΞΗ ΕΛΕΝΗ 98 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 26.49
5 ΜΠΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 24.77
6 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΒΑ ΔΕΣΗΣΛΑΒΑ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 24.76
7 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 98 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 19.04
8 ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧ. 99 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 18.78
         
  ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ      
1 ΨΥΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 13.63
2 ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 96 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 12.94
3 ΜΙΚΕΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 97 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.78
4 ΛΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.75
5 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 12.57
6 ΖΩΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 12.51
7 ΚΟΥΣΚΟΥΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 12.12
8 ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.69
9 ΑΠΕΣΣΟΣ ΜΑΚΝΤΟΝ ΙΩΝΑΣ 96 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.26
10 ΧΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.25
11 ΒΕΣΙΤΣ-ΝΕΣΚΟΒΙΤΣ ΘΕΟΔ. 98 ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.73
12 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  97 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.34
13 ΤΕΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝ. 09.12
         
  300Μ ΠΚΑ      
1 ΠΙΖΑΝΙΑ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 98 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 44.79
2 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ 99 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 45.21
3 ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ 98 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 44.82
4 ΚΑΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 98 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 45.81
5 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 99 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 46.13
6 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 99 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 47.17
7 ΛΑΜΑΪ ΚΛΑΟΥΝΤΙ 98 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 47.97
8 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 99 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ 54.55
9 ΔΗΜΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 99 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 56.51
10 ΖΩΡΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 56.60
11 ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΥ ΕΥΤΑΞΙΑ 99 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 57.00
         
  1000Μ ΠΚΑ      
1 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΑΝΝΑ 99 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.14.87
2 ΦΙΑΣΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 98 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 3.16.45
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 98 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.17.23
4 ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ 0 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.25.48
5 ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 98 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 3.27.93
6 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 98 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 3.35.74
7 ΑΒΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 98 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3.50.75
8 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 99 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 4.03.44
9 ΤΕΡΖΗ ΚΑΣΑΝΔΡΑ 99 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ  Δ.Τ
         
1 ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ      
2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΑΜΑΛΙΑ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.82
3 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 98 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.77
4 ΤΕΛΛΗ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.56
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 99 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙ 4.29
6 ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 99 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΤΕΙΡΑ 4.23
7 ΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 99 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.09
8 ΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 99 ΑΣ ΚΑΖΩ ΝΗΣ ΚΑΛ 4.08
9 ΛΑΝΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 99 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 3.96
10 ΜΑΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ 99 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.87
11 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 98 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.84
12 ΣΚΕΠΑΘΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 99 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.68
13 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 98 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 3.50
14 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 99 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.32
         
1 60Μ ΠΚΒ      
2 ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 1 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.46
3 ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 0 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.63
4 ΑΤΖΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 8.83
5 ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.87
6 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 1 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 8.89
7 ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 0 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 8.95
8 ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΙΟΥΝΑΙ 0 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 9.02
9 ΑΝΤΩΝΟΥΣΟΥ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΜΑ 1 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 9.23
10 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.25
11 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΣΟΦΙΑ 0 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 9.41
12 ΠΙΤΣΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 9.47
13 ΠΑΠΑΔΕΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 9.48
14 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9.55
15 ΠΙΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 0 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9.80
16 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 0 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.81
         
  1000Μ  ΠΚΒ      
1 ΜΙΑΟΥΛΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ 1 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.20.86
2 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 0 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 3.34.34
3 ΙΜΠΡΟ ΠΑΜΕΛΑ 0 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 3.38.48
4 ΓΟΥΡΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΗ 0 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.47.68
5 ΜΟΤΣΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.51.10
6 ΠΕΡΡΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.59.26
7 ΚΟΥΡΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 0 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 4.02.50
8 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 0 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 4.09.17
9 ΓΑΛΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.22.49
10 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.28.30
11 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 4.38.41
         
  ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΒ      
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 0 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12.49
2 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 0 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 7.99
3 ΜΗΤΣΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 7.69
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 7.40
5 ΓΡΑΤΣΙΑ ΔΑΜΙΑΝΗ 0 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙ 6.33
6 ΣΚΑΛΙΣΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 6.05
7 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 5.11
         
  300Μ ΠΠΑ      
1 ΜΑΖΑΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 98 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 38.93
2 ΡΟΔΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 98 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 39.98
  ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝ 98 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 40.61
3 ΣΑΛΑΓΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  99 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 43.87
4 ΤΣΑΛΑΧΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 47.02
  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ 98 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 47.71
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 99 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 51.26
         
  1000Μ ΠΠΑ      
1 ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ 2.53.14
2 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 98 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2.53.26
3 ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ  99 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 2.54.53
4 ΧΑΡΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2.55.95
5 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.03.59
6 ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3.06.21
7 ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΑΞ 98 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.15.53
8 ΑΝΕΜΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 99 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 3.18.57
9 ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 98 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.20.76
10 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 98 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 3.21.22
11 ΧΙΝΤΡΙ ΚΛΑΪΝΤΙ 99 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.21.89
12 ΣΤΕΙΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.22.67
         
  ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ      
1 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 5.87
2 ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 5.73
3 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡ. 98 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 5.50
4 ΡΟΔΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 98 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 5.41
5 ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.23
6 ΖΗΦΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 98 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 5.12
7 ΓΙΑΝΑΚΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 99 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4.59
8 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.47
9 ΣΑΛΑΧΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.83
10 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ 99 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ ΑΚΥΡΟΣ
11 ΜΠΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ Δ.Π.
12 ΧΙΝΤΡΙ ΚΛΑΙΝΤΙ 99 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ Δ.Π.
         
  60Μ ΠΠΒ      
1 ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝ 0 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 8.10
2 ΜΟΝΙΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.25
3 ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 8.38
4 ΤΣΑΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.44
5 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ 0 Α.Σ ΟΛΥΜΠ ΧΙΟΥ 8.45
         
  1000Μ ΠΠΒ      
1 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 3.05.88
2 ΚΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 3.10.25
3 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 0 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.11.88
4 ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 0 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.14.06
5 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.22.09
6 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜ 0 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.25.49
7 ΜΑΙΝΕΜΕΝΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 3.28.83
8 ΜΑΙΝΕΜΕΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 3.31.32
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.54.87
         
  ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ      
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 5.40
2 ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.26
3 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4.98
4 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 4.77
5 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 4.58
6 ΠΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.46
7 ΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.10
         
  Β΄ΗΜΕΡΑ  
  ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ 96 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 34,22
2 ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  91 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 24,78
3 ΨΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 22,34
4 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 22,19
5 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 71 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 21,87
6 ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΑ 80 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 21,77
7 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 97 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 20,92
8 ΤΣΑΚΟΝΙΑΤΗ ΧΑΔΙΟ 97 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ 19,21
9 ΤΕΤΩΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 18,99
10 ΠΛΑΚΩΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 17,46
         
  ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 39,60
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 68 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 34,25
3 ΞΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 76 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 33,12
4 ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΗΣ 73 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 32,78
5 ΓΚΕΡΝΤΑΝΙ ΜΠΑΡΙΑΜ 95 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 31,68
6 ΜΥΖΙΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 91 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 28,48
7 ΤΖΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  91 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 27,97
8 ΤΣΑΠΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 89 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ Α
         
  3000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΚΙΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΑΡΙΜΕ 99 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 17,17,20
2 ΛΑΜΙ ΣΑΡΑ 0 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 19,12,19
3 ΣΠΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 19,13,95
4 ΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 19,14,00
5 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝ. 19,33,65
6 ΤΖΗΚΑ ΑΡΓΥΡΩ 86 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 20,13,55
7 ΚΟΥΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 98 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 20,17,34
8 ΝΤΑΝΙ ΑΛΜΠΑΝΑ 99 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝ. 20,33,11
9 ΠΑΡΕΛΛΗ ΛΥΔΙΑ 99 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝ. 21,32,11
10 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΑΝΑΗ 0 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 21,33,12
11 ΠΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 99 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 22,47,57
         
  ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝ 98 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 1,39
2 ΤΖΟΥΜΑ ΕΙΡΗΝΗ 95 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,39
3 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1,35
4 ΤΕΡΖΗ ΚΑΣΑΝΔΡΑ 99 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝ. 1,35
5 ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1,35
6 ΒΕΡΩΝΗ ΜΑΡΚΕΛΑ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΣ 1,30
7 ΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 99 ΚΑΖΩΝΗΣ 1,30
8 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 1,25
9 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 98 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 1,25
         
  ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 6,78
2 ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ 95 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 6,47
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 87 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 6,16
4 ΠΕΤΡΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛ. 77 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 6,08
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5,92
6 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 83 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 5,91
7 ΒΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 83 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 5,81
8 ΨΥΛΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 95 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5,38
9 ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ 96 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 5,20
10 ΤΑΜΠΑΚ ΟΣΜΑΝ 93 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 5,19
11 ΑΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 95 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5,07
12 ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 81 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4,82
         
  400 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ      
1 ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 95 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 55,35
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 86 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 55.70
3 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 83 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.00.18
4 ΓΙΑΟΥΠΛΑΡΙ ΚΛΩΝΤΙΑΝ 94 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.03.72
         
  ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΑ      
1 ΜΠΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 13,68
2 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 13,10
3 ΜΑΖΑΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 98 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 13,00
4 ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ 99 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 12,42
5 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12,21
6 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΑΣΤΑΣΙΟΣ 99 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 12,06
7 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  98 ΚΑΖΩΝΗΣ 11,60
8 ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 11,10
         
  80Μ ΠΠΑ      
1 ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ ΚΩΝ 98 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 9,41
2 ΛΑΖΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 98 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 9,96
3 ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10,18
4 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 99 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10,20
5 ΖΗΦΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 98 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 10,60
6 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 98 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10,80
7 ΡΑΛΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 98 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10,86
8 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,06
         
  80Μ ΠΚΑ      
1 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ   ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11,04
2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝ 98 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 11,06
3 ΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 98 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 11,28
4 ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11,30
5 ΜΑΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 99 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 11,49
6 ΜΠΛΑΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 99 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,58
7 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11,59
8 ΚΑΜΠΑΝΑ ΙΛΙΑ 99 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝ. 11,86
9 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 99 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 12,08
10 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 99 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 12,44
11 ΣΚΕΠΑΘΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 99 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 12,52
         
  150Μ ΠΠΒ      
1 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 18,61
2 ΚΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 19,32
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0 ΕΥΔΑΜΟΣ 19,42
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 20,18
5 ΠΙΠΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 20,23
6 ΒΗΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 0 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 20,76
7 ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 1 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 21,29
8 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 21,32
9 ΦΩΤΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 0 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 21,90
10 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 22,51
11 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ 1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23,71
         
  150Μ ΠΚΒ      
1 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΤΣΑΜ 1 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 21,13
2 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 0 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 21,51
3 ΚΟΥΤΕΛΛΑ  ΕΙΡΗΝΗ 0 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21,52
4 ΚΟΝΤΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 21,73
5 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡ. 1 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 21,81
6 ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 22,16
7 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 22,19
8 ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 0 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 22,57
9 ΝΤΟΝΗ ΜΑΡΙΑ 0 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 22,68
10 ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 0 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 23,07
11 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 23,13
12 ΤΣΕΡΜΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ 0 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 25,12
         
  ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΚΚΗΣΤΙΣ 95 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 5,44
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4,82
3 ΤΖΟΥΜΑ ΕΙΡΗΝΗ 95 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,61
4 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 94 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4,51
5 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 4,46
6 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΝΑ 95 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 4,01
         
  200Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 ΛΙΤΣΟΛΑΡΙ ΤΖΟΑΝΑ   ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 27,23
2 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 97 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 28,57
3 ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΝΑ 98 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 28,88
4 ΤΑΧΤΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 29,74
5 ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 30,08
6 ΠΕΤΡΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ 98 ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 30,97
7 ΤΕΛΛΗ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 31,08
8 ΓΑΓΛΙΑ ΑΛΕΞΙΑ 97 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 31,11
9 ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 31,27
10 ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 98 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 31,28
11 ΓΟΥΝΑΡΗ ΦΡΑΤΖ-ΑΡΙΑΔΝΗ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 32,43
         
  ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ      
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14,86
2 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 14,20
3 ΚΥΔΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10,83
4 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 9,92
5 ΠΙΤΑΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9,16
6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ 0 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 8,61
7 ΜΟΝΙΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8,33
8 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 7,79
         
  200Μ ΠΑΙΔΩΝ      
1 ΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23,58
2 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 24,59
3 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 25,11
4 ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 96 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 25,20
5 ΣΑΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 97 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 25,65
6 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 97 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 26,35
7 ΠΑΓΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 26,57
8 ΧΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 26,79
9 ΝΤΕΡΝΤΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝ 97 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 26,83
10 ΔΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 96 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 27,44
         
  1500Μ ΠΑΙΔΩΝ      
1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4,38,75
2 ΚΑΡΟΥΑΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,42,18
  ΚΟΥΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 97 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4,45,94
3 ΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,46,64
4 ΦΥΛΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 97 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,57,69
  ΜΕΛΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5,05,03
         
  1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 4,52,43
2 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 89 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4,59,47
3 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 95 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 5,12,77
4 ΚΑΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 99 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔ 5,30,98
5 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5,32,15
6 ΒΟΥΚΑΤΑ ΒΑΪΑ 94 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6,0035
7 ΓΑΛΑΤΟΥΛΑ ΑΝΝΑ 77 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 6,03,81
         
  3000Μ ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 82 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8,44,65
2 ΧΜΑΪΝΤΟΥΧ  ΧΟΥΣΕΪΝ 86 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 8,48,16
3 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 90 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9,11,14
4 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 92 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10,00,51
5 ΣΟΥΤΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ 86 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10,16,02
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 10,35,45
7 ΓΙΑΝΝΙΩΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 55 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 13,31,35
8 ΖΩΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 91 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ ΕΓΚΑΤΕΛ.
         
  ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ      
1 ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4,59
2 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 4,47
3 ΜΩΡΑΙΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ  0 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4,32
4 ΖΕΡΒΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 0 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4,00
5 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3,96
6 ΛΙΟΒΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 0 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3,93
7 ΖΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 3,90
8 ΑΚΑΒΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3,46
         
  ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΑ      
1 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10,05
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΕΛΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠ 99 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛ. 9,48
3 ΚΑΛΗ ΝΙΚΗ 98 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 9,12
4 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ 9,05
5 ΜΠΑΧΙΤΙ ΕΛΕΝΑ 99 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ 8,96
6 ΣΗΦΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 99 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 8,96
7 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΒΑ ΔΕΣΗΣΛΑΒΑ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8,85
8 ΤΕΤΩΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8,44
9 ΠΛΑΚΩΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8,30
10 ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 99 ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ 8,20
11 ΓΚΕΡΚΟΒΑ ΝΤΙΑΝΑ 99 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 8,08
12 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 7,94
13 ΜΠΛΑΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 99 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 7,67
14 ΚΟΤΣΙΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 98 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 7,60
15 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ 7,58
16 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 98 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 7,10
17 ΑΒΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 98 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 6,95
         
  ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ 96 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 13,92
2 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 97 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 10,12
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ 97 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 10,06
4 ΜΠΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9,12
5 ΠΕΤΡΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ 98 ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 8,68
6 ΨΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 97 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 8,32
7 ΛΕΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 97 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 8,21
8 ΤΣΑΚΟΝΙΑΤΗ ΧΑΔΙΟ 97 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙ 8,08
9 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑΝΗ 97 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙ 7,79
         
  ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ  
  ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ   ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 45,80
1 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ      
  ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ      
  ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ      
  ΑΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡ   ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 45,82
2 ΚΟΚΛΑΣ ΧΡ.      
  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ      
  ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ Δ      
  ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΜΙΧ   ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 46,25
3 ΜΙΣΑΪΛΙΔΗΣ ΑΠ      
  ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡ.      
  ΠΑΡΗΣ Ν      
4 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΕΔ   ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 46,26
  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ      
  ΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝ      
  ΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜ      
  ΛΑΖΑΡΗΣ Μ    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ 46,85
5 ΣΑΝΤΟΣ ΕΛ      
  ΨΥΡΡΗΣ ΑΝ      
  ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ      
6 ΡΑΛΛΗΣ ΑΧ   ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤ 54,16
  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ν.      
  ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΡ.      
  ΔΕΜΕΡΖΗΣ ΜΑΡ.      
         
  ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
  ΚΛΑΔΙΑ ΔΗΜ   ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 54,33
  ΧΑΛΚΙΑ ΑΝ      
1 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΧΡ.      
  ΜΠΟΥΣΟΥΚΑ Κ      
  ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΚΑΛ   ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ 55,43
2 ΣΙΣΑΛΟΥΗ ΘΕΜ      
  ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡ      
  ΠΙΖΑΝΙΑ ΚΑΛ      
  ΛΑΓΚΟΣ ΑΛ   ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 56,13
  ΛΑΜΑΪ ΚΛ      
3 ΤΑΧΤΑΤΖΗ ΜΑΡ      
  ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡ      
  ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛ   ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 57,08
4 ΚΑΛΟΥΔΗ Δ      
  ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡ      
  ΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝ      
  ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΡ   ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 58,01
5 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡ      
  ΤΖΟΥΜΑ ΕΙΡ      
  ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΑΜΑΛ      
  ΔΗΜΑΚΗ ΚΩΝ   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 58,48
6 ΚΑΤΣΑ ΚΑΤ      
  ΝΑΖΟΥ ΜΑΡ      
  ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ ΚΥΡ      
  ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡ   ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1,06,86
7 ΛΙΚΟΥΡΙΝΑ ΑΝ      
  ΒΑΒΥΛΟΥΣΑΚΗ ΑΝ      
  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Κ      
  ΜΑΡΚΑΚΗ Π   ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ ΑΚΥΡΗ
  ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗ Σ      
  ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ Χ      
  ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ Κ      

 






26οι   ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ   ΣΤΙΒΟΥ  
ΧΙΟΣ 5-6  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2013 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ  
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΕΑΣ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΣΥΝΟΛO
ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ  Γ.Σ.  ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 59 64 123
Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΔΩΔ / ΣΟΥ 67 54 121
ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 50 56 106
Φ.Ο.  ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 44 56 100
ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ  Α.Ο. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 40 30 70
Α.Σ. ΕΦΗΒΟΣ  ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 50,5 8 58,5
Α.Σ. ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 ΔΩΔ / ΣΟΥ 19 30 49
Γ.Σ.  ΝΕΩΝ  ΛΕΡΟΥ ΔΩΔ / ΣΟΥ 32 14 46
Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔ / ΣΟΥ 20,5 22 42,5
ΝΑΞΙΑΚΟΣ  Γ.Σ.  2003 ΚΥΚΛΑΔΩΝ 26 13 39
Α.Ο.  ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 5 32 37
Α.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 20 15 35
Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ  ΡΟΔΟΥ ΔΩΔ / ΣΟΥ 15 18 33
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ  Ο.Φ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 22 10 32
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΣΑΜΟΥ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 17 11 28
Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΩΔ / ΣΟΥ 5 22 27
Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ  ΚΩ ΔΩΔ / ΣΟΥ 16 9 25
Γ.Α.Σ.   Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔ / ΣΟΥ 5 16 21
Α.Ο.  ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ  ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 1 14 15
Α. Ε. ΛΗΜΝΟΥ ΛΕΣΒΟΥ 4 9 13
ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 7 5 12
Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΛΕΣΒΟΥ 0 7 7
Γ.Σ.  ΑΡΙΩΝ   ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 0 7 7
ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 7 0 7
Π.Α.Σ.  ΙΚΑΡΟΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 5 2 7
Α.Γ.Ε.Σ.  ΚΑΜΕΙΡΟΣ ΔΩΔ / ΣΟΥ 5 0 5
ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ  Α.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 3 1 4
ΓΣ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔ / ΣΟΥ 0 0 0
Α.Ο ΣΥΜΗΣ ΔΩΔ / ΣΟΥ 0 0 0
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ ΛΕΣΒΟΥ 0 0 0
Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΛΕΣΒΟΥ 0 0 0
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΛΕΣΒΟΥ 0 0 0
ΠΕΨΑΣ "Η  ΡΙΒΑ" ΣΑΜΟΥ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 0 0 0
ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ. ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 0 0 0
Α.Σ. ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 0 0 0

 

Δείτε επίσης